Yelkenli Zebra Store

Fiyat : ₺119,00(KDV Dahil)

Normal  ölçünüze ilave, sağdan ve soldan 10’ar cm eklemenizi tavsiye ederiz

Tüm zebra perdelerimiz, tasarımcılarımızın emekleriyle sizler için halılarımızla tam birebir uyumlu ve  aynı renk tonlarıyla özel olarak tasarlanmıştır.  Çocuklarınızın odalarını  zevkle renklendirebilirsiniz.

 

·       Perdelerimizde kullanılan kumaş, 1. Sınıf polyester malzemeden  üretilmiştir. Ekstra kalite kontrol aşamalarından geçmektedir.

 

Perdemiz, OEKO-TEX Belgesine sahiptir. OEKO-TEX etiketi, uluslararası güvenirliği ifade eden bir ekolojik kalite markasıdır.

·       Perdelerimizin montajında kullanılan tüm malzemelerimiz’de  (kasa, boru, etek çıtası, etek mili ) Alüminyum  kullanılmaktadır.

 

·       Evinizde tek başınıza kolay şekilde montaj yapabilmeniz için, size  gelecek paket içerisinde, korniş’e geçme aparatları olacaktır. Montaj aparatı sayesinde matkap kullanmadan kolaylıkla perdenizi  monte edebilirsiniz.

     • Size gönderilen ürünler  tarafımızdan titizlikle kontrol edilip kargoya teslim edilmektedir.

 

ÖLÇÜ ALIRKEN  DİKKAT  ETMENİZ GEREKEN KONULAR

Eğer pencere (ve duvar) kenarlarınız (boşluklarınız) müsait ise 10ar cm ilave etmenizi tavsiye ederiz. Böylelikle camınız tamamen kaplanır ve daha iyi bir sonuç alırsınız (kenarlardan da evinizin içinin gözükmesi engellenmiş olur

 

YIKAMA VE  KULLANMA TALİMATI

Zebra perdeler makinada  yıkanmaya müsait ürünler değildir. Nemli bir bez ile basit bir silme, yeterli  temizliği sağlayacaktır.