Konfor Notta 1110 Modern Halı
Konfor Notta 1110 Modern Halı
Konfor Notta 1110 Modern Halı
Konfor Notta 1110 Modern Halı
Konfor Notta 1110 Modern Halı
Konfor Notta 1110 Modern Halı

Konfor Notta 1110 Modern Halı

Fiyat : ₺129,00(KDV Dahil)

Hav Boyu 7mm’dir. (461.000 ilmek)

Halılarımızda kullanan hav ipliği 1. sınıf polyester (hav, tüy çıkartmaz) olduğundan keçeleşme yapmaz. İpliklerimizin yüksek flament değeri sayesinde sizlere, dokunduğunuzda ekstra yumuşaklık hissi ve memnun kalacağınız konforu sağlar.

Piyasadaki halıların zeminini sağlayan jüt iplikleri genellikle serttir. Biz, Konfor Halı olarak ; Halının hav yüzeyi kadar, arka sırt kısmının da yumuşak olması için, halının zeminini sağlayan jüt iplikleri yerine pamuk ipliği kullanmaktayız.

·         -Antistatiktir

·         -Hav (tüy) çıkarmaz, keçeleşme yapmaz

·         -Kullanıldığı alanda toz üretmez

·         -Kolay temizlenir

·         - Kansorejen madde içermez.

·         -Antibakteriyel & Antialerjiktir (Bakteri, mantar, mite barındırmaz)

KULLANIM

·         -Rütin temizlik için, halıyı elektrik süpürgesi ile ipliklerin (havların) yatış yönüne doğru yavaşça süpürünüz ve silkeleyiniz.

·         -Rütin temizlik dışında herhangi bir lekelenme ya da sıvısal kirlenmeler için size hediye gönderdiğimiz leke çıkartıcıyı kullanınız.

       -Deterjan, sert yüzey temizleyicileri, çamaşır suyu, tuz ruhu gibi maddelerden uzak tutulmalıdır, bu tür maddeler halı dokusuna zarar verip çürümeye neden olur.

·         -Çok aşırı fazla kirletildiği anda profesyonel temizleme şirketlerine başvuru yapınız. Yüksek basınçlı (tazyikli) su ile yıkanmamasını rica etmekteyiz. Ekstra yumuşak bir halı olduğu için, bu hâliyle senelerce kullanmanızı dilemekteyiz.

·         -Halıları kullanılmadığı zamanda,  katlamadan, rulo halinde rutubetin olmadığı bir yerde muhafaza edilmesini öneririz.