Beyaz Yol 3d Çocuk Oyun Halısı
Beyaz Yol 3d Çocuk Oyun Halısı
Beyaz Yol 3d Çocuk Oyun Halısı
Beyaz Yol 3d Çocuk Oyun Halısı
Beyaz Yol 3d Çocuk Oyun Halısı
Beyaz Yol 3d Çocuk Oyun Halısı
Beyaz Yol 3d Çocuk Oyun Halısı
Beyaz Yol 3d Çocuk Oyun Halısı
Beyaz Yol 3d Çocuk Oyun Halısı
Beyaz Yol 3d Çocuk Oyun Halısı
Beyaz Yol 3d Çocuk Oyun Halısı

Beyaz Yol 3d Çocuk Oyun Halısı

Fiyat : ₺215,00(KDV Dahil)

Oyuncaklar hediyemizdir. 

Çocuklarınız, 3 boyutlu dokuma teknolojisi ile üretilen halımızın üzerinde; Arabalarını, uçaklarını ve diğer oyuncaklarını saatlerce oynarken, siz de odasını şık bir şekilde dekore etmiş olacaksınız.

 MAKİNAYA ATILIP YIKANAN, JEL TABANLI, DİJİTAL BASKILI İNCE HALILARDAN DEĞİLDİR !!!  DOKUMA HALISIDIR.    

Tesisimizde üretilen halılarımız, tekstil mühendisi olan firma sahibi tarafından bizzat titizlikle kontrol altında takip edilip, sizlere sunulmaktadır. Aşağıda belirtilen ürün bilgileri de tekstil mühendisimizin mesleki deneyimlerinden ötürü, teorileriyle ispatlanmış deneyimlerin evrensel sonuçlarıdır.Halılarımızda kullanan hav ipliği %100 1. sınıf polipropilen (hav, tüy çıkartmaz) olduğundan keçeleşme yapmaz. Polipropilen iplik kolay temizlenebilirliği ile bilinmekle birlikte, nem ve küfe dayanıklılığı nedeniyle hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabilmektedir. Anti-statik olması ise avantajıdır.Bu halılarımız, bahsedilen propilen cinsinin FRiZE (friese) lenmiş prosesiyle elde edilen ipliklerle üretilmiştir. Bu sebeple piyasada FRiZE (friese) HALI olarak bilinir. Frize ipliğinin ek olarak özelliği, iplik havlarının çok az bir seviyede hafifçe bükülmesiyle dokuma sonrası oluşan halı yüzeyinin pürüzlü bir hale gelmesidir. Buradaki temel amaç, halıya vuran ışığın açısal olarak yansımasını değiştirerek halıda daha berrak, parlak, canlı ve fantastik renk efekti vermektir.Oldukça yüksek sıklıkta üretilen bu halılar, standart düz ipliğe göre basınca daha dayanıklı olur, üzerinde eşyaların veya ayakların bıraktığı izler eski haline daha çabuk döner. Ayak izi bırakmaz.

· Ekstra yumuşatıcı ile üretilmiş olan hav ipliğimiz sayesinden ayakaltı konforu sağlar

· Antistatiktir

· Hav çıkarmaz

· Koku yapmaz

· Renginde solma bozulma olmaz

· Lekelere karsı dayanıklı

· Zemin döşemeleri içerisinde (PP iplikli halılarda) en yumuşak özelliğe sahip olan halı çeşitidir

· Kullanıldığı alanda toz üretmez

· Kolay temizlenir

· Halılarımız ileri teknoloji makinelerinde 2 atkılı dokuma sistemi ile üretilmiştir.

· Kansorejen madde içermez.

· Antibakteriyel & Antialerjiktir (Bakteri, mantar, mite barındırmaz) 
 KULLANIM

-Kullanım sıklığına göre haftada 2 kez temizleyiniz.

 -Rütin temizlik için, halıyı elektrik süpürgesi ile ipliklerin (havların) yatış yönüne doğru yavaşça süpürünüz ve silkeleyiniz.

-Rütin temizlik dışında herhangi bir lekelenme ya da sıvısal kirlenmeler için size hediye gönderdiğimiz leke çıkartıcıyı kullanınız.

-Deterjan, sert yüzey temizleyicileri, çamaşır suyu, tuz ruhu gibi maddelerden uzak tutulmalıdır, bu tür maddeler halı dokusuna zarar verip çürümeye neden olur.

-Çok aşırı fazla kirletildiği anda profesyonel temizleme şirketlerine başvuru yapınız. Yüksek basınçlı (tazyikli) su ile yıkanmamasını rica etmekteyiz. Ekstra yumuşak bir halı olduğu için, bu hâliyle senelerce kullanmanızı dilemekteyiz.

-Uzun süre güneş ışığında bırakılmamalıdır. Soba ve benzeri ısı cihazlarından uzak tutulmalıdır.

-Halıları kullanılmadığı zamanda,  katlamadan, rulo halinde rutubetin olmadığı bir yerde muhafaza edilmesini öneririz.